MÖBLER / Bord / Salongsbord 13669539
nr 1366 9539
Salongsbord
rokokostil, sent 1800-tal. Bredd: 107, djup: 76 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:09:38
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)